Yazılım / Mobil Çözümleri

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin başında, özel yazılım projeleri gelmektedir. Müşterilerini iş ortağı olarak gören Devbase, sürekli geliştirdiği yazılım kalitesi ve tecrübeli kadrosu ile yazılım sektöründe bir çok başarılı proje gerçekleştirmiştir.

Bir yazılım projesini gerçekleştirirken öncelikle, şirketlerin yapı ve gereksinimlerini belirleriz ve şirket isteklerine paralel en yaratıcı çözümleri üretiriz. Yazılım projesi, merkez ofisimizde ve mühendis ekiplerimiz tarafından hazırlanır. Proje gereksinimlerine göre belirli bir süre müşteri lokasyonunda da bu hizmet gerçekleşebilir. Projeleri müşterilerimize kabul testleri ve yazılı onaylar sonrasında kaynak kodları ile birlikte teslim ederiz.

Devbase native ve cross platform (Ionic,React Native, Flutter) mobil uygulamalarında güvenilir ve yenilikçi bir iş ortağıdır. Mobil stratejisinin belirlenmesinden başlayarak, teknoloji seçiminin yapılması, mobil uygulama testlerinin gerçekleştirilmesi ve mobil uygulama analytics hizmetlerinin verilmesine kadar destek veren Devbase mobil ekibi, konusunda tecrübeli ve büyük uygulama geliştirme ekibi ile IOS, Android ve Windows mobil uygulama geliştirme projelerinde uzmandır. Devbase native mobil uygulamalarda Swift, Objective C, Java ve C#, cross platformlarda ise Ionic,React Native teknolojisini kullanmaktadır.